Rady a tipy, pracovní postupy

Systémová řešení BOTAMENT pro většinu známých oblastí staveb.

Terasy a balkony Botament

Dobré plánování a správný systém

AE hydroizolační fólie

Díky časově nenáročné aplikaci se hydroizolační fólie AE stala oblíbenou právě ve spojení s lepenou dlažbou ve vnějším prostředí. Koncem roku 2023 jsme představili nový produkt šetrný k životnímu prostředí BotaGreen AE, hydroizolační a dělicí membránu, která nahrazuje modrou fólii Botament.

RD2 lepení dlaždic

Balkony a terasy jsou náročnou disciplínou a co teprve venkovní schodiště. Přístup na terasy, nebo do objektů tvoří často schodiště a také proto se většinou spěchá i s jejich zprovozněním. Použití rychleschnoucí hydroizolační hmoty RD2 pro nalepení dlaždic je ideální volbou a to nejen na schodištích.

Krytiny na terče

Reaktivní hydroizolace je v současnosti jedním z nejúčinnějších a nejmodernějších způsobů izolování konstrukcí. Základem receptury Botament RD2 The Green 1 je nová, jedinečná technologie pojiva na bázi modifikovaných polymerů. Díky všestrannému použití, snadnému zpracování a vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům včetně UV záření se skvěle hodí do všech oblastí vyžadujících hydroizolaci.

Multifuge Diamond MAX

Multifuge Diamond MAX multifunkční spárovací hmota a lepicí tmel na bázi 3K reaktivní pryskyřice pro použití na stěnách i podlahách ve vnitřním i vnějším prostředí. Kromě typických oblastí v průmyslu, či veřejných objektech je materiál vhodný také pro spárování náročných krytin např. ve wellness provozech, exkluzivních koupelnách, bezbariérových sprchových koutech a bazénech.

Příprava podkladu – penetrace a kontakt

K profesionální přípravě podkladů vždy patří vhodný základní nátěr a kontaktní můstek.

Příprava podkladu – vyrovnání stěn a podlah

Plochy stěn a podlah se nenacházejí vždy ve stavu, kdy je možné okamžitě klást krytiny bez předchozích přípravných opatření.

Botament Water LD

Water LD je liniový žlab z korozivzdorné oceli pro zabudování do cementových potěrů. Pro optimální napojení na hydroizolační hmoty Botament je izolační manžeta kontaktována na žlab Water LD přímo ve výrobě.

BOTAMENT BO Betonoptik

BO Betonoptik je ideální pro vytvoření trendového vzhledu stěn ve vnitřním i vnějším prostředí.

MÁTE ZÁJEM
S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

KONTAKTUJTE NÁS