Rady a tipy, pracovní postupy

Systémová řešení BOTAMENT pro většinu známých oblastí staveb.

Multifuge Diamond MAX

Multifuge Diamond MAX multifunkční spárovací hmota a lepicí tmel na bázi 3K reaktivní pryskyřice pro použití na stěnách i podlahách ve vnitřním i vnějším prostředí. Kromě typických oblastí v průmyslu, či veřejných objektech je materiál vhodný také pro spárování náročných krytin např. ve wellness provozech, exkluzivních koupelnách, bezbariérových sprchových koutech a bazénech.

Příprava podkladu – penetrace a kontakt

K profesionální přípravě podkladů vždy patří vhodný základní nátěr a kontaktní můstek.

Příprava podkladu – vyrovnání stěn a podlah

Plochy stěn a podlah se nenacházejí vždy ve stavu, kdy je možné okamžitě klást krytiny bez předchozích přípravných opatření.

Botament Water LD

Water LD je liniový žlab z korozivzdorné oceli pro zabudování do cementových potěrů. Pro optimální napojení na hydroizolační hmoty Botament je izolační manžeta kontaktována na žlab Water LD přímo ve výrobě.

BOTAMENT BO Betonoptik

BO Betonoptik je ideální pro vytvoření trendového vzhledu stěn ve vnitřním i vnějším prostředí.

Příprava podkladu – samonivelační hmoty

Optimální řešení pro celoplošné vyrovnání podlah. Spolu s plynulostí a jednoduchým zpracováním jsou samonivelační hmoty perfektním podkladem pro mnohé podlahové krytiny.

Wetroom Solutions (WRS)

Dokonalost systému do vlhkého a mokrého prostředí Botament spočívá v kompletních řešeních. Prováděcí firmy, stavbyvedoucí a projektanti se mohou spolehnout na perfektní kompatibilitu a certifikovaná řešení do místností namáhaných vlhkostí a provozní vodou.

Certifikovaný systém WRS dle ETAG 022-3

Všechny komponenty jsou vzájemně sladěny, čímž zajišťují dokonalý výsledek s certifikací podle ETAG a dlouhodobou jistotou.

Inspirace k využití prvků systému WRS

Všechna systémová řešení lze provést snadno a rychle, spolehlivě odolávající působení vody.

MÁTE ZÁJEM
S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

KONTAKTUJTE NÁS