Technologické poradenství pro partnery

                       

 

 

 

 

 

 

Poradenství pro nás znamená odpovídat na technické dotazy srozumitelně a kompetentně. Naši obchodně-techničtí poradci po domluvě rádi přijedou na smluvené místo. Spojení špičkových produktů BOTAMENT odborného přístupu a svědomitého provedení je příslibem dlouhodobě funkčního řešení.

Proč s námi spolupracovat?

60 let

Zkušeností na trhu

6

Výrobní závody v Evropě

6000 +

Profesionální školení našich partnerů

1 mld. +

Obrat za rok 2017

Jaké výhody s námi získáte?

Dobré obchodní partnerství je založeno na kompetenci a vzájemné důvěře. Důležitým předpokladem je loajalita. Tím žijeme každý den a naším zájmem je společné působení na trhu.

  1. Dbáme na nejvyšší úroveň kvality

    Svědomitý výběr surovin, průběžný výzkum a proces vývoje je základem vzniku výrobků a systémů dle nejnovějších vědeckých poznatků.

  2. Pečujeme o naše zákazníky

    Snažíme se přispět řešeními na stavbách a nabízíme také zcela osobitý zákaznický servis.

Připravili jsme pro vás jedinečný program

Jako výrobce inovativních produktů stavební chemie a tvůrce systémových řešení se snažíme podpořit naše zákazníky pořádáním odborných seminářů. V našem partnerském programu „Klub certifikovaných profesionálů“ sdružujeme odborné firmy, prodejce, řemeslníky a další specialisty z oboru stavebnictví.

Klub certifikovaných profesionálů

Cílem programu je informování o produktech, sdílení nových technologických pravidel a důležitých poznatků z oboru.

Školení

Semináře a školení pořádáme v sídle firmy, nebo přímo u našich obchodních partnerů. Teoretické pasáže jsou samozřejmě doprovázeny praktickými ukázkami.

Partner Cechu obkladačů

Firma Botament je už více jak 20 let členem Cechu obkladačů. Členství zcela přirozeně vyústilo v partnerství, ve kterém společně usilujeme o rozvoj obkladačského řemesla. Naším závazkem nadále zůstává výroba stavebních hmot nejvyšší kvality a poskytování technické podpory profesionálům v oboru.

MÁTE ZÁJEM
S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

KONTAKTUJTE NÁS